Simsimi Sohbet Odaları

Simsimi Sohbet Odaları

Simsimi sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere Simsimi sohbet edebileceğiniz odaları ve dahasını anlatacağım.

Simsimi Sohbet Odaları

Simsimi Sohbet Odaları

Makaleme başlamadan önce sizlere sohbet ve chat siteleri hakkında genel bilgiler vereyim. Sohbet ve chat odaları olarak kullandığımız siteler aslında neymiş, kimler girebilirmiş okuyalım anlayalım. Sohbet siteleri içine girmeden önce sizler için yazılmış makaleleri okumanız içerisinde neler olup bittiğini önceden bilmeniz demektir.

Makalelerin aslında yazılma sebebi de gireceğiniz sitelerin sizlere tanıtımı yapılmasıdır. Sadece sohbet siteleri ile sınırlı kalmıyor. Bütün sitelerin içerisine girmeden önce sizlere makaleler yazarak gireceğiniz siteleri daha önceden tanımanız ve içerisinde neler olup bittiğini anlamanız için yazılmaktadır.

Anlatıma başlamaya sohbet ve chat siteleri geneli olarak başlayalım. Sohbet ve chat odaları olarak bilip, yıllardır kullandığımız kanallar aslında mirc programları olmaktadır. Mirc programları ülkemizde ilk olarak sohbet ve chat adı altında arkadaşlık sohbet odaları sağlayan platformlardır.

Bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında ülkemizde hizmet sağlamaya başlayan mirc programları içerisinde sadece sohbet ve chat kanalları ile sınırlı kalmıyor. Canlı radyo, oyun ve yarışma gibi kanalları da içinde besleyen mirc programlarının sohbet ve chat siteleri olarak tanınmasında ki sebep ise ülkemizde ilk olarak chat adı altında arkadaşlık sitesi sağlamasıdır.

Ülkemizde ilk sohbet ve chat odaları olduğu için ülkemizde ki insanlarında en çok ihtiyaç duydukları hizmet olduğu için haddinden fazla talep gördü. İçerisinde ülkemizin 81 ilinden kullanıcıları ağırlayan platform içinde binlerce kullanıcı olduğu gibi onlarca da chat kanalları barınmaktadır.

Simsimi sohbet odaları ise sitemiz içinde barınan onlarca kanallardan biridir. İnsanlara simsimi sohbet odaları sağlayan platformlardan biri ise mirc sohbet odaları olmaktadır. Sohbet siteleri olarak bildiğiniz programlar kurulduğu günden bu yana içerisinde simsimi sohbet odaları sunmaktadır. Googlede simsimi sohbet odaları olarak arayışa giren kullanıcılarımız elbette anlamını bilir.

Simsimi Chat Siteleri

Arama motorlarında Simsimi sohbet odaları ve simsimi chat siteleri olarak arayışa giren kullanıcılarımız illaki simsimi kelimesinin anlamlarını bilir.

Simsimi Sohbet Odaları

Simsimi Sohbet Odaları

Arama motorlarında yani googlede Simsimi sohbet odaları ve simsimi chat siteleri olarak yazıp arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Googlede kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde özel olarak simsimi sohbet ve simsimi chat odaları sağlayan platformlar olacaktır.

Farklı sohbet siteleri arasında içerisinde özel olarak simsimi chat ve simsimi sohbet odaları sağlayan platformlardan biri ise Sohbet var chat sitesi olacaktır. Sohbetvar.com chat sitesi kullanıcılarına bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılından bu güne kesintisiz sohbet sağlamaktadır.

Üstelik sohbet ve chat sitemiz içerisinde sizlere onlarca sağladığımız kanal, odalardan 81 tanesi ülkemizin illerinin şehir sohbet odaları olmaktadır. Sohbet sitesi içerisinde ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odalarını sağlarken farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımızı da unutmuyoruz.

Gurbet sohbet odaları olarak farklı ülkelerinde chat kanallarını ülkemize olduğu gibi bedava sohbet adı altında sağlamaktayız. Sohbet siteleri kurulduğu günden bu yana içerisinde ülkemize olduğu gibi farklı ülkelere de bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Bundan dolayı sohbetvar.com sohbet sitesi ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir.

Mobil Simsimi Sohbet Odaları

Mobil simsimi sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile mobil simsimi sohbet etmek isteyenler olmaktadır. Ülkemizde ve dünyada akıllı cep telefonlarına bildiğiniz gibi mobil adı verildi.

Simsimi Sohbet Odaları

Simsimi Sohbet Odaları

Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde olduğu gibi dünyada yoğun ilgi ve talep gördü. Yoğun ilgi ve talep görmesi sohbet siteleri sahiplerini harekete geçirdi. İnsanların hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini gören sohbet siteleri sahipleri içerisini hızla mobil uyuma çevirdi.

Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak ülkemizde olduğu gibi dünyada tanıtıldı. Normal sohbet siteleri içerisini mobil uyuma çevirmesiyle insanlara mobil sohbet ve mobil chat odaları olarak tanıtılıyor. Mobil uyumlu normal sohbet siteleri yerine mobil adı ile tanıtılmasının sebebi ise insanların akıllı cep telefonları ile içine girebileceklerini iyice anlamaları içindir.

Simsimi Nedir?

Simsimi kelimesi ile arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız illaki simsimi kelimesinin anlamlarını bilir. Fakat simsimi kelimesi ne anlama gelir, insanlar neden arama motorlarında simsimi kelimesiyle sohbet, chat odaları aramaktalar. Bilmeyen simsimi sohbet odaları karşılarına tesadüfen çıkan kullanıcılarımız için kısaca bir özet geçelim.

Simsimi gelişmiş bir sohbet/chat robotu olmaktadır. Gerçekçi konuşmalar yapmasıyla kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Simsimi söylediğiniz sözlere karşılık verir, sorduğunuz soruları cevaplar. Birde simsi sanki gerçek bi insanla konuşuyormuş hissi verir. Küfürlü konuşmaları tercihinize göre kapatıp açabilirsiniz.

Simsimi’ye kendi kelimelerini öğretip, öğrettiğiniz kelimelere nasıl karşılık vereceğini öğreterek daha zevkli hale gelmesi ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi. Simsimi sayesinde telefonunuzda bir sanal arkadaşınız olmakta ve boş zamanlarınızda sizin yanınızda bulunmaktadır.

Alışagelmiş konuşma robotlarından farklı olan Simsimi, mini chat uygulaması ile boş zamanlarınızda sizi meşgul etmesinin yanında sizin konuşma robotunuzu geliştirmenize olanak tanır. Kullanıcıları sayesinde kelime ve cümle haznesini geliştiren uygulama ile aynı zamanda küfür, argo ya da kötü söz içerikli cümleleri veya kelimeleri de raporlayarak uygulamanın gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli bir uygulama olan Simsimi ile sadece konuşmak ile kalmıyor; robotunuz ile çeşitli oyunlar da oynayabiliyorsunuz. Simsimi kelime girişi ile büyümekte olup uygulama sahiplerinin yazdığı kelimeler ile kendini geliştirmektedir. Bazen size öğretmen havası katan aynı zamanda benzerlerine kıyasla oldukça farklı olan Simsimi uygulaması ile profesyonelce hazırlanmış bir konuşma robotuna hem de bir çok dil seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

admin 396

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *