Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Şehir sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere ülkemizin şehirleri için özel olarak kurulmuş sohbet odaları içerisini tanıtacağım.

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Sohbet odaları ülkemizde kurulduğu günden bu yana içerisinde 81 ilimizin şehir sohbet odaları bulunmaktadır. Bunların örneklerine ise 1998/1999 yılında kurulmuş sohbet sitelerine bakabilirsiniz. Sizlerin de bildiği gibi artık kimseye bir şey sorma gereği daha da önemlisi kim bilir diye insan aramıyoruz.

Çünkü teknoloji ilerledikçe içerisinde ki bilgiler ve kolaylıklar da ilerliyor. Bunlara örnek verecek olursak eskiden birini soracağımız da veya bir şey hakkında bilgiler öğrenmek istediğimizde kim bilir kim anlar diye insan arıyorduk. Şimdileri öyle mi arama motorumuz yani googleye ne yazarsanız cevabını anında veriyor.

Sohbet odaları 1998/1999 yılında var mı diye sorarak başlayabilirsiniz. Arama motorumuz yani vazgeçilmezimiz googleye anında cevabını verecektir. Mirc şehir sohbet odaları derken İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya gibi 81 ilimizin sohbet odaları bulunmaktaydı ve hala da bulunmaktadır.

Önceleri olsa eski mirc kullanıcıları arayarak bunu öğrenmeye çalışırdık ve bulması ayrı bir dert bulduğumuz kişinin hatırlaması ayrı bir dertti. Peki mirc şehir sohbet odaları neden var kullanıcılarına faydaları neymiş yazalım görelim. Sohbet odaları içerisine giren insanlar genelde bulundukları illerden bay ve bayan arkadaş arayışları içerisine giriyor.

Sebebi ise insanlar kendilerine yakın arkadaşlar bulmak istiyor ki günlük hayatta buluşarak sosyal faaliyetler yapabilmek kolay olsun. Şehir sohbet odaları sayesinde ise insanlar bulundukları illerin odalarına girerek yaşadıkları illerden yeni ortam yeni arkadaşlar ediniyor.

Kullanıcılarımız yaşadıkları şehirden kendilerine istedikleri, undukları ortamı ve arkadaşları bulamadıkları taktirde ilk olarak yaşadıkları ilin sınır ve yakın sohbet odaları içerisine giriyor. Sizlerin de illa ki şu il bu il olsun diye arkadaş aradığınız kesinlikle vardır.

Şehir Chat Siteleri

Şehir chat siteleri olarak arama motorlarında aradığınızda karşınıza birden çok sohbet siteleri çıkacaktır. Bunlardan en göze geleni ise kesinlikle Ortam.org olacaktır. Çünkü yıllardır şehir sohbet odaları olarak ülkemizin 81 ilinden kullanıcıları ağırlamaktadır.

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Geçmişi çok uzun yıllara dayandığı ve domain ismi ortam olduğu için kullanıcılarına biraz daha cazip geliyor. Fakat bilmenizi isteriz ki Sohbetvar.com yeni yüzü ile sizlere çok daha farklı çok daha kolay sohbet chat adı altında arkadaşlık sitesi sağlamaktadır.

Sanal alemde yeni tanınıyor olsa dahi hızla büyüyen içerisinde seviyeli ve kaliteli sohbet‘den asla vazgeçmeyen profesyonel ekibimiz vardır. Chat odaları olarak sizlere tanıttığımız kanallar da aslında sohbet ile aynı olmaktadır. İçerisinde ki kullanıcılar ve sosyal aktivelere kadar aynı olduğunu bilmenizi isterim.

Fakat şehir sohbet odaları olarak eğer ki belli bir il aklınızda varsa hiç zaman kaybetmeden arkadaş aradığınız ilin şehir sohbet odaları içerisine girin. Büyüklerimiz vakit nakittir diyerek bu konuya güzel bir örnek vermiştir. Arkadaş aradığınız illerin şehir sohbet odaları içerisine girdiğiniz de dilediğiniz ilin adını yazarak bağlanabilirsiniz.

Bedava sohbet odaları olarak da sizlere sunduğumuz kanallar içerisinde 81 ilden bay ve bayan binlerce kullanıcılar olduğu gibi içerisinde farklı farklı onlarca eğlence kanalları da bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz, parasız bedava olarak sizlere sunduğumuz sadece sohbet edebileceğiniz odalar değil.

Canlı radyo, oyun ve yarışma odalarının da bulunduğu sohbet odaları gibi eğlence odalarımız da tamamen ücretsiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Canlı radyo olarak SöyleFm sizlere içerisinde ki yetkili, görevli Dj arkadaşlarımızın kendi seslerinden, kendi ağızlarından şarkılar söyletiyor. SöyleFm içerisinde dilediğiniz zaman armağan ve istek parçalar belirterek istediğiniz parçalar eşliğinde sohbet ederek kendinize yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Mobil Şehir Sohbet Odaları

Şehir mobil sohbet odaları içerisine mobil olarak bağlanabileceğinizi çağrıştırmak amaçlı yazılmış makalemiz. Yukarıda ki satırda bahsettiğim gibi şehir sohbet odaları çok eski yıllara dayanmakta ve sohbet odaları kurulduğu günden bu yana içerisinde şehirlerin odalarını barındırmaktadır. Lakin sohbet sitelerinin kurulduğu, kullanıcılarına arkadaşlık sitesi sağladığı günlerde sizlerin de bildiği gibi mobil adı ile bir şey yoktu.

Üstelik çıkacağı da pek aklımıza gelmedi. Bundan ötürü sohbet odaları kurulduğu yıllar mobil adı ile hiç bir oda veya kanal kurulmamıştır. Fakat teknoloji sayesinde zaman geçtikçe yıllar ilerledikçe mobil adı ile sohbet odaları kanallar açarak sitelerini mobil uyuma çevirdi. Mobil şehir sohbet odaları da bu örneğimizin en başta gelenidir.

Teknolojinin ilerlemesiyle sohbet odaları içerisinde kurulan mobil odalar akıllı cep telefonları ile girildiğinde sizleri direk mobil uyuma çeviriyor. Masaüstü bilgisayarlardan web sitemize girdiğiniz gibi mobil olarak da web sitemizin adını yazdığınız da teknoloji harikası olan sohbet’in yeni yüzü mobil uyum ile tanışacaksınız.

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

admin 3416
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Şehir Sohbet Odaları

  1. Şahsen ben yıllardır sanaldayım burası kadar güvenilir sohbet siteleri ve insana değer veren saygı sevgi veren görmedim herkes samimi ve cana yakın pişman olmazsınız durmayın sizde deneyin

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *