Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere Bartın ilimizin sohbet odaları ve dahası hakkında bilgiler vereceğim.

Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları

Yalnız makalemizin konusuna başlamadan önce sizlere sohbet siteleri hakkında genel bilgiler verelim. Sohbet siteleri aslında sizlerin bildiği üzere direk sohbet ile sınırlı siteler değildir. Mirc programları içerisinde canlı radyo, oyun ve yarışma odaları olduğu gibi sohbet ve chat odaları da barınıyor.

Aslında sohbet siteleri yada chat siteleri olarak bir siteler yoktur. Daha doğrusu sadece sohbet ve chat odaları olarak yoktur. Mirc programları yabancı ülkeleri bilmem fakat ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana içerisinde sohbet ve chat odaları olduğu gibi canlı radyo, oyun, yarışma kanalları da bulunuyor. Sohbet siteleri olarak duyulmasının önemli sebeplerinden biri mirc programları ülkemizde ilk olarak arkadaşlık sohbet odaları sağlayan platformlardır.

Mirc programları kurulduğu yıllar ülkemizde başka arkadaşlık sohbet odaları olmaması sebebiyle insanlar mirc programlarını kullandıklarında sohbet ederken aynı zamanda yeni arkadaşlar ediniyorlardı. İnsanlar sohbet ve chat yaparken kendilerine yeni arkadaşlar edindikleri için kulaktan kulağa arkadaşlık sohbet odaları olarak duyulmuştur.

Canlı radyo, oyun ve yarışma chat kanalları kadar tutulmadığı için insanların akıllarında sohbet siteleri olarak kalmıştır. Fakat mirc programları içerisinde sadece sohbet ve chat ile sınırlı kalmıyor. Yalnız yukarıda ki satırda belirttiğim üzere o yıllar başka arkadaşlık siteleri olmadığı için sohbet odaları çok sık tutulmuştur.

Sohbet ve chat odaları olarak bilip kullandığınız kanallar içerisinde kullanıcıların arayışlarını hızlandırmak amaçlı ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları bulunmaktadır. Şehir sohbet odaları ise insanların arkadaş arayışlarını bulundukları, yaşadıkları illerden hızla bulmaları için kurulmuştur. Bartın sohbet odaları ise bunlardan biridir. Sohbet odaları içerisine girmeniz için Bartınlı olmanıza veya Bartın ilinde yaşamanıza kesinlikle gerek yoktur.

Bartın Chat Siteleri

Bartınlı ve Bartın ilinde yaşayanlar kadar kendilerine Bartın ilinden arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız da arama motorlarında Bartın chat siteleri olarak yazıp aramaktalar.

Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları

Yukarıda ki satırda yine belirttiğim üzere Bartın sohbet odaları içerisine girmeniz için Bartınlı olmanıza yada Bartın ilinde yaşamanıza gerek yoktur. Lakin eğer ki Bartınlı değilseniz ve Bartın ilinde de yaşamıyorsanız sohbet odaları içerisinde ki arayışlarınızın Bartın ilinden olması gerekir.

Yada amacınız sadece sohbet ve chat yaparak dertleşmek, sıkıntılarınızı paylaşmak olmalıdır. Aksi taktirde sohbet odaları içerisinde ki arayışlarınız olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Çünkü Bartın sohbet odaları içerisinde ki kullanıcı yoğunluğu Bartınlı ve Bartın ilinde yaşayanlardır.

Farklı illerden olan kullanıcılar ise kendilerine Bartınlı arkadaş arayanlar olmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinden ve hatta farklı ülkelerden de kullanıcılar ile Bartın sohbet odaları içerisinde karşılaşabilirsiniz. Ülkemizin 81 ilinden ve hatta farklı ülkelerden kullanıcılar Bartın sohbet odaları içerisinde olsa dahi.

Bartınlı yada Bartın ilinde yaşamayan farklı il, bölge ve ülkelerden olup da Bartın sohbet odaları içerisinde olan kullanıcılar kendilerine Bartınlı yada Bartın ilinde yaşayan arkadaş aramaktalar. Bartın sohbet odaları içerisinde farklı il, bölge ve ülkelerden ne kadar kullanıcılar var.

Desek de Bartınlı olmayıp da Bartın sohbet odaları içinde olan kullanıcılar ilimize sınır ve yakın illerden olmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere insanlar ilk olarak bulundukları, yaşadıkları illerden arkadaş arayışına girmekteler. İnsanlar bulundukları, yaşadıkları illerden kendilerine kafa dengi arkadaş bulamayınca ilk olarak kendilerine sınır ve yakın illerden arayışa girmekteler.

Arama motorlarında yani googlede Bartın chat siteleri olarak yazıp arayışa giren kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Googlede kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içinde özel olarak Bartın ilimizin chat kanalları barındıran siteler olacaktır.

Googlede kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan Bartın ilimizin özel olarak chat kanalları barındıran sitelerden biri ise Sohbetvar.com olmaktadır. Sohbet var chat sitesi kullanıcılarına kurulduğu günden bu yana ülkemizin 81 ilinin olduğu gibi Bartın ilinin de sohbet odaları barındırmaktadır.

Mobil Bartın Sohbet Odaları

Mobil Bartın sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile Bartın sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Sizlerinde bildiği üzere akıllı cep telefonlarına ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde mobil adı verilmiştir. İnsanlar akıllı cep telefonları ile googlede herhangi bir şey ararken mobil uyumlu sitelere girmek için arayışlarının başlarına mobil eki kullanmaktalar.

Mobil Bartın sohbet odaları olarak arayışa girmeleri ise konumuza örnektir. Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde ve dünyada yoğun ilgi ve talep gördü. Yoğun ilgi ve talep görmesinin başlıca sebeplerinden biri ise akıllı cep telefonları artık günümüzde bilgisayar görevi görmektedir.

Akıllı cep telefonlarının günümüzde bilgisayar görevi görmesine ise sohbet siteleri ile örnek verebiliriz. Sizlerinde bildiği üzere bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılından bu yana sohbet siteleri içerisine bilgisayarlar ile giriyorduk. Şimdileri ise rahatça akıllı cep telefonları ile girerek mobil sohbet yapabiliyoruz.

Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak akıllı cep telefonları çıktığı günden bu yana kullandığımız kanallar aslında yıllardır bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır. Normal sohbet siteleri olması halinde mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak tanıtılması insanların sitelerin mobil uyumlu olduğunu anlamaları içindir.

Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları

admin 203

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *