Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere Kelebek adı ile kurulmuş özel sohbet odalarını anlatacağım.

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

Sohbet odaları ülkemizde ilk olarak 1998/1999 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana içerisinde Kelebek sohbet odaları bulunmaktadır. Kelebek sohbet odaları adı neden verilmiş ve dahası bu başlığın sohbet ile alakasını merak eden kullanıcılarımız için kısaca tanıtım yapacağım.

Kelebekler özgürdür sloganını çoğu kullanıcılarımız bilir. Sohbet odaları içerisinde Kelebek başlığıyla sohbet odaları kurulmasının sebebi budur. Kullanıcılarımız özgür sloganı olarak da anlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bedava olarak yıllardır sizlere sunulan sohbet odaları içerisinde özgürce doyumsuz sohbet chat yaparak yeni arkadaşlar edinebileceğinizi çağrıştırmaktadır.

Parasız sohbet siteleri olarak da bilinen mirc kullanıcılarına her zaman en seviyeli ve en kaliteli sohbet ortamı sağlamıştır. Bu ortam içerisinde 18 yaşından küçük kimselerin olamayacağını bilmenizi isteriz. Kelebek sohbet odaları ne kadar özgür sloganı taşısa da içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde sadece kelebek değil diğer odalarımız için de yaş sınırlaması geçerlidir. Bundan sebeptir ki sohbet odaları içerisine 18 yaşından küçükler girmeye kalkışmasınlar aksi taktirde cezai işlem uygulanacaktır. Sizleri göremediğimizi ve bulamayacağımızı düşünmeyin eğer ki böyle düşünecek olursanız yanılacaksınız.

Evet sizleri göremeyebiliriz fakat bulunduğunuz il ve ilçeleri ip numaraları ile tespit edebiliriz. Bilmenizi ısrar ile istediğimiz sohbet odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesinin yasak olduğudur. Kelebek sohbet odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce Bay/Bayan kullanıcılar bulunmaktadır.

Kelebek sohbet odaları içerisinde ülkemizin 81 ilinden bay ve bayan binlerce kullanıcı özgürce sohbet chat yapıyor, kendilerine yeni ortam yeni arkadaş arıyor. Sohbet odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz Kelebek sohbet odaları adı altında arkadaşlık sitesi sağlıyor. Üstelik içerisinde sadece sohbet chat yapabileceğiniz odalar değil. Canlı radyo, oyun ve yarışma kanalları da bulunmaktadır.

Kelebek Chat Siteleri

Kelebek chat siteleri olarak arama motorlarında yani google’de arayan kullanıcılarımız genelde eski mirc kullanıcıları olmaktadır. Çünkü şuanda günümüzde kelebek sohbet veya kelebek chat olarak pek rövanş olan bir kelime değildir.

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

Bundan ötürü kelebek chat siteleri olarak arayan kullanıcılar 1998/2006 yılları arasında mirc sohbet odaları kullanmış kişilerdir. Eskilerden sadece masaüstü bilgisayarlardan girebildiğimiz kelebek chat siteleri içerisine şimdileri ise teknoloji sayesinde her an her dakika istediğimiz taktirde girebiliyoruz.

Bunun sebebi ne kadar teknolojinin ilerlemesi olsa dahi sohbet siteleri kurucularının da büyük payı bulunmaktadır. Sohbet siteleri ilk kurucuları ise büyük firma ve şirketler olarak bilinmekte aslının da olduğunu bilmenizi isterim. Mynet ve ekolay ülkemizde kullanıcılarına çok iyi hizmet sağlamış sitelerdir.

O yıllardan günümüze kadar gelen kaliteli sohbet siteleri arasında ise Ortam.org bulunmaktadır. Bedava sohbet chat imkanı sağlayan yeni kaliteli siteler arasında ise Sohbetvar.com ilk sırada yerini alıyor. Sizlere daima seviyeli ve kaliteli sohbet ortamı sağladığını bilmenizi isterim.

Sizlerin eş, dost ve arkadaş arayışlarınıza göre farklı farklı sohbet odaları kurulmuş ve bunlardan biri de Kelebek sohbet odaları olmaktadır. Kelebek chat siteleri içerisinde hangi ilden, hangi şehirden insanlar var bakalım. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere binlerce insanlar var.

Fakat yukarıda ki satırda bahsettiğim gibi sohbet sitemiz içerisinde binlerce kullanıcılar olduğu gibi onlarca da farklı odalar bulunmaktadır. Lakin kelebek sohbet, kelebek chat kullanıcıları farklı olmaktadır. Farklıdan kastımız ise eski mirc kullanıcıları olup geneli ise sohbet siteleri içerisinde kullanılacak komutları bilmeleridir. Kelebek chat siteleri olarak google’de aradığınızda karşınıza bir dünya sohbet siteleri çıkacak ve Kelebek mirc scriptleri ile de karşılaşacaksınız.

Mobil Kelebek Sohbet Odaları

Mobil kelebek sohbet siteleri olarak sizlere anlatacağım başlık ise odalar içerisine mobil olarak girebileceğinizdir. Kelebek sohbet siteleri çok eski yıllara dayanmakta olduğu için o yıllar tabi akıllı cep telefonları yoktu.

Bundan ötürü o yılları mobil diye bir şey de söz konusu değildi. Lakin eskilerden günümüze gelen Kelebek sohbet odaları içerisine mobil olarak giriş yapılabiliyor. Teknolojinin günümüze kadar getirdiği akıllı cep telefonları sayesinde artık Kelebek sohbet odaları içerisine mobil olarak giriliyor ve mobil sohbet, mobil chat yapılabiliyor.

Sohbet odaları kullanıcılarına akıllı cep telefonları çıktığı günden bu yana mobil olarak da bedava sohbet chat adı altında arkadaşlık sitesi sağlamaktadır. Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları başlığı ise sitemizin içerisinde ki odaların mobil uyumlu olduğunun ispatıdır.

Masaüstü bilgisayarlardan yıllarca web sitemize girdiğiniz gibi artık akıllı cep telefonlarınız ile dilediğiniz zaman web sitemize girebilirsiniz. Mobil olarak web sitemize girdiğiniz de ise teknoloji harikası olan mobil uyum ile tanışacaksınız.

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları üyelik ister mi?

Sohbet odaları içerisine bağlanarak sohbet chat yapmak ve kendinize yeni ortam yeni arkadaşlar edinmeniz için herhangi bir üyelik, kayıt yapmanıza gerek yoktur. Sohbet odaları içerisine üyelik yapmadan, kayıt olmadan tamamen şifresiz bir şekilde bağlanarak keyifli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Üyelik, kayıt yapmaktan yeni girecek olan kullanıcılarımız tedirgin olduğu için arama motorlarında kayıtsız sohbet olarak aradıklarını görmekteyiz. Oysa sohbet odaları içerisinde üyelik, kayıt yapmak için sizlerden hiç bir bilgi istenmemektedir.

Sohbet odaları içerisinde üyelik, kayıt yapmanız için sadece mail adresinizi yazarak kendinize şifre belirlemeniz yetecektir. Kayıt olurken verdiğiniz mail ise sunucumuz kuralları gereği bizlerde saklı duracaktır. Mail adresinizin istenme sebebi ise olur ki bir gün şifrenizi unuttuğunuzda yeni şifrenizi mail olarak almanız içindir.

Anlayacağınız sizlerin üyelik, kayıt yapması bizlere bir katkısı yok lakin sizler için güvenli olmaktadır. Hala sohbet odaları içerisinde üyelik, kayıt yapmak istemiyorsanız kayıt olmamakta özgürsünüz. Dilerseniz sitemiz içerisine kayıtsız bir şekilde takma ad veya misafir nickleri ile bağlanarak sohbet chat yapabilir, kendinize yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

admin 566

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *