Edepsiz Sohbet Odaları

Edepsiz Sohbet Odaları

Edepsiz Sohbet Odaları başlığıyla yani adı ile sizlere özel olarak yazdığım makalemde edepsiz olarak sohbet edilen chat siteleri ve dahasını anlatacağım. Yalnız makaleme başlamadan önce sizlere sohbet siteleri hakkında kısa bir özet geçeyim.

Edepsiz Sohbet Odaları

Edepsiz Sohbet Odaları

Sohbet siteleri olarak bilip yıllardır kullandığımız kanallar aslında mirc programları olmaktadır. Mirc programları ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında kurulmuştur. Büyük şirket ve firmalar tarafından ilk olarak kurulsa dahi sonrasında önüne gelen açmıştır.

Sadece ülkemizde sayısı belli olmayacak kadar binlerce sohbet siteleri var. Bunlardan kimileri yazılı sohbet odaları kimileri ise kameralı ve görüntülü sohbet odaları olmaktadır. Fakat ülkemizde ilk olarak kurularak insanlara hizmet sunan yazılı sohbet odaları olmaktadır.

Yazılı sohbet siteleri ise yukarıda ki satırda belirttiğim mirc programları olmaktadır. Mirc sohbet odaları olarak bilinse dahi içerisinde sadece sohbet ve chat odaları ile sınırlı kalmıyor. Canlı radyo, oyun ve yarışma gibi odaları da içerisinde bulundurarak insanlara eğlenceli sohbet odaları sağlıyor.

Canlı radyo siteleri yada oyun siteleri olarak neden duyulmadı da sohbet ve chat odaları olarak duyuldu diye soracak olursanız onu da açıklayayım. Sohbet siteleri yani mirc programları ülkemizde ilk olarak hizmet sunan platformlar olmaktadır. Kurulmasıyla insanların en çok tercih edilen sohbet siteleri olmasıdır.

En çok tercih edilen sohbet siteleri derken kesinlikle yanlış anlaşılmasın. Bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında insanların sohbet siteleri için pek tercihleri olmuyordu. Alternatif bulamayan kullanıcılar ise mirc sohbet programları içerisinde yeni arkadaşlar yeni ortam ediniyorlardı.

Anlayacağınız o yıllar insanların en çok ihtiyacı olan hatta temel ihtiyaç haline gelen sohbet siteleri olmaktaydı. Bu sebep ile insanlar mirc programlarını arkadaşlık sohbet odaları olarak duyurdular. Edepli ve Edepsiz sohbet odaları barındıran siteler içerisinde binlerce kullanıcıyı ağırladığı gibi onlarca da chat kanalları barındırıyor. Dileyen ve isteyen 18 yaşından büyük herkesin girebileceği gibi kurulmuştur.

Edepsiz Chat Siteleri

Edepli olduğu gibi Edepsiz chat siteleri olarak arama motorlarında her gün binlerce kullanıcılar arayışa geçmektedir. Ülkemizin 81 ilinden olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden de binlerce kullanıcılar bulunuyor.

Edepsiz Sohbet Odaları

Edepsiz Sohbet Odaları

Üstelik edepsiz sohbet odaları olarak arayışa giren kullanıcılarımız arasında bir çoğu bayan olmaktadır. Günümüzde bayanlar edepsiz sohbet etmek istediklerinde arama motorlarında yani googlede edepsiz sohbet odaları yada edepsiz chat siteleri olarak yazıp arayışa giriyorlar.

Arama motorlarında diğer adı ile googlede edepsiz sohbet odaları olarak yazıp arayışa giren kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Googlede kullanıcılarımızın karşılarına çıkan yada çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde özel olarak edepsiz sohbet odaları barındıran siteler olacaktır.

Farklı sohbet siteleri arasında içerisinde özel olarak edepsiz sohbet odaları barındıran sitelerden biri ise yıllardır kullanıcılarına bedava kesintisiz sohbet odaları sağlayan sohbet var chat sitesi olmaktadır. Sohbet var chat sitesi kullanıcılarına kurulduğu günden bu zamana kesintisiz sohbet odaları sağlıyor.

Üstelik sohbet var chat sitesi kurulduğu günden bu zamana ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde de tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlıyor. Sohbet var chat sitesi ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde bedava sohbet imkanı sağlaması ile kullanıcıları tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak bilinmektedir. Ülkemizde ve dünya genelinde edepsiz sohbet odaları sağlayan sohbetvar.com sizlere daima hizmet sunmaya devam edecektir.

Mobil Edepsiz Sohbet Odaları

Mobil edepsiz sohbet odaları olarak arama motorlarında yani googlede arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile edepsiz sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Sizlerinde bildiği üzere akıllı cep telefonlarına ülkemizde ve dünya genelinde mobil adı verilmiştir. Bu sebep ile insanlar arama motorlarında sadece sohbet değil. Herhangi bir şey arayışına girdikleri zaman eğer ki akıllı cep telefonları ile arayışa girdiyse arayışlarının başına mobil eki kullanmaktalar.

Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde ve dünya genelinde yoğun ilgi ve talep gördü. Yoğun ilgi ve talep görmesi sonucunda sohbet siteleri sahipleri içerisini hızla mobil uyuma çevirdi. Mobil uyuma çevrilen normal sohbet siteleri mobil uyumlu yerine insanlara mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak tanıtıldı.

Normal sohbet siteleri olmasına rağmen sadece içerisinin mobil uyuma çevrilmesi ile insanlara mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak tanıtılmasının elbette büyük bir sebebi var. Sohbet siteleri ülkemizde çok eski mazisi bulunmaktadır. Sohbet siteleri çıktığı yıllar akıllı cep telefonları olmaması sebebiyle mobil sohbet sağlayamıyordu. Daha sonrasından çıktığı için insanların en hızlı bir şekilde mobil sohbet yapabileceklerini anlatmak amaçlıdır.

Yasal Uyarı : Sohbet odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. 

Edepsiz Sohbet Odaları

Edepsiz Sohbet Odaları

admin 302

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *